Skill Tree: Add ST2: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | |||
| | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:AddSkill1.png|link=Void Breaker]] | ||
| | | | ||
| 15- | |style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Add}}"| [[File:AddSkill2.png|link=Particle Shot]] | ||
| | | Level 0 (2 SP) | ||
| | |- | ||
| | |||
| [[File:AddSkill3.png|link=Particle Prism]] | |||
| | |||
| [[File:AddSkill4.png|link=Energy Boom]] | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Add}}"| [[File:CSZE.png|link=Extreme Heavenly Love]] | |||
| Level 5 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:AddPassive1.png|link=Dynamo Research - Overcharge]] | |||
| | |||
| [[File:AddSkill5.png|link=Mind Break]] | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Add}}"| | |||
| Level 10 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:AddPassive2.png|link=Dynamo Research - Dismantle]] | |||
| | |||
| [[File:AddPassive3.png|link=Dynamo Research - Configuration]] | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Add}}"| [[File:AddSkill6.png|link=Phase Shift]] | |||
| Level 15 (2 SP, 2 SP, 10 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:AddSkill8.png|link=Particle Accelerator]] | |||
| | |||
| [[File:AddSkill9.png|link=Neutron Bomb]] | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Add}}"| | |||
| Level 20 (2 SP) | |||
|} |
Revision as of 00:20, 23 November 2018
Level 0 (2 SP) | |||||
File:CSZE.png | Level 5 (2 SP) | ||||
File:AddSkill5.png | Level 10 (2 SP) | ||||
Level 15 (2 SP, 2 SP, 10 SP) | |||||
Level 20 (2 SP) |