Skill Tree: Royal Guard ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 15- | | [[File:Royalguard3.png|link=Soul Collector]] | ||
| | | | ||
| | |style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}"| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| [[File:Royalguard5.png|link=Soul Extortion]] | |||
| | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}"| [[File:LuCielSkill14.png|link=Call to Arms]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Royalguard7.png|link=Demonic Breath]] | |||
| | |||
| [[File:Royalguard2.png|link=Fantasy Impromptu - 1st Movement]] | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Royalguard10.png|link=Trigger - Soul Surge]] | |||
| | |||
| [[File:Royalguard9.png|link=Trigger - Soul Eruption]] | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}"| [[File:Royalguard1.png|link=Death Sentence of Marbas]] | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Royalguard6.png|link=Eschaton]] | |||
| | |||
| [[File:Royalguard4.png|link=Fantasy Impromptu - 2nd Movement]] | |||
|style="background-color:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}"| [[File:Royalguard8.png|link=Communication - Restoration]] | |||
| Level 40 (3 SP) (3 SP) (10 SP, 2 SP) | |||
|} |