White-Ghost Army: Difference between revisions
→Notable Members
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Aegirp]]''' || style="background:#CCCCCC" | Unknown | | '''[[Aegirp]]''' || style="background:#CCCCCC" | Unknown | ||
|- | |||
| '''[[Berthe]]''' || style="background:#FDCE5E" | Defected | |||
|- | |- | ||
| '''[[Calonne]]''' || style="background:#C6EFCE" | Active | | '''[[Calonne]]''' || style="background:#C6EFCE" | Active | ||
Line 41: | Line 43: | ||
| '''[[Deborah]]''' || style="background:#C6EFCE" | Active | | '''[[Deborah]]''' || style="background:#C6EFCE" | Active | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[Winster]]''' || style="background:#C6EFCE" | Active | ||
|} | |} | ||