Heaven's Fist - Sweeper: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
<br> | <br> | ||
== Skill Information == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE;" | |||
! Skill Level | |||
! Initial Impact<br>(Physical) | |||
! Sweep (Physical) | |||
! MP Usage | |||
! Cooldown | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 1 | |||
| ???% | |||
| ????% | |||
| rowspan="9" | 300 MP | |||
| rowspan="9" | 26 seconds | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 2 | |||
| ???% | |||
| ????% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 3 | |||
| ???% | |||
| ????% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 4 | |||
| ???% | |||
| ????% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 5 | |||
| ???% | |||
| ????% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 6 | |||
| ???% | |||
| ????% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 7 | |||
| ???% | |||
| ????% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 8 | |||
| 989% | |||
| 2971% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 9 | |||
| 1016% | |||
| 3049% | |||
|} | |||
{{CAKRSkills}} | {{CAKRSkills}} | ||
[[Category:Code Architecture Skills]] | [[Category:Code Architecture Skills]] |