Roll: Difference between revisions
→Skill Information
Line 84: | Line 84: | ||
| 0 | | 0 | ||
| align=center | 182% | | align=center | 182% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 1 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 1% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 10 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 168: | Line 168: | ||
|35 | |35 | ||
| align=center |264% | | align=center |264% | ||
|- | |||
|22 | |||
|37 | |||
| align=center |268% | |||
|- | |||
|23 | |||
|39 | |||
| align=center |272% | |||
|- | |||
|24 | |||
|41 | |||
| align=center |276% | |||
|- | |||
|25 | |||
|43 | |||
| align=center |280% | |||
|- | |||
|26 | |||
|45 | |||
| align=center |284% | |||
|- | |||
|27 | |||
|47 | |||
| align=center |288% | |||
|- | |||
|28 | |||
|49 | |||
| align=center |293% | |||
|- | |||
|29 | |||
|51 | |||
| align=center |297% | |||
|- | |||
|30 | |||
|53 | |||
| align=center |301% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |