ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,857
edits
m (blind) |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|True|Cooldown|5}} | | {{SkillText|True|Cooldown|5}} | ||
|- | |||
| | |||
| 스킬 분류<br/><font color="aqua">[현천]</font> | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |