Middle Kick: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! Action Speed Decrease !! Duration | ! Action Speed Decrease !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 429% || -10% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 429% || -10% || rowspan="30" | 15 Seconds || rowspan="30" | 70% || rowspan="30" | 25 MP || rowspan="30" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 443% || -11% | | align="left" | 2 || 443% || -11% | ||
Line 67: | Line 67: | ||
| align="left" | 19 || 79 || 680% || -20% | | align="left" | 19 || 79 || 680% || -20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 694% || -% | | align="left" | 20 (M) || 82 || 694% || -20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || -* || 708% || -% | | align="left" | 21 || rowspan=10 | -* || 708% || -21% | ||
|- | |||
| align="left" | 22 || 722% || -21% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 736% || -22% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 750% || -22% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 764% || -23% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 778% || -23% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 792% || -24% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 805% || -24% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 819% || -25% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 833% || -26% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |