Compatibility: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 32: | Line 32: | ||
! colspan=5 | {{PvE}} | ! colspan=5 | {{PvE}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || 20% || 15 seconds | | align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | 20% || rowspan=4 | 15 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 2 || 67 | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 69 | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 | |||
|- | |- | ||
! colspan=5 | {{PvP}} | ! colspan=5 | {{PvP}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || 10% || 15 seconds | | align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | 10% || rowspan=4 | 15 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 2 || 67 | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 69 | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 | |||
|} | |} | ||
<dfn>}}</dfn> | <dfn>}}</dfn> | ||
Line 50: | Line 62: | ||
! colspan=5 | {{PvE}} | ! colspan=5 | {{PvE}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || 10% || 15 seconds | | align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | 10% || rowspan=4 | 15 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 2 || 67 | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 69 | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 | |||
|- | |- | ||
! colspan=5 | {{PvP}} | ! colspan=5 | {{PvP}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || 5% || 15 seconds | | align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | 5% || rowspan=4 | 15 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 2 || 67 | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 69 | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 | |||
|} | |} | ||
<dfn>}}</dfn> | <dfn>}}</dfn> |