Wild Charge: Difference between revisions
→Skill Information
Line 18: | Line 18: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| '''Level''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Level''' | ||
| '''Damage (Doubles when fully charged)''' | | colspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage<br>(Doubles when fully charged)''' | ||
| '''Cooldown''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cooldown''' | ||
| '''MP Consumption''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''MP Consumption''' | ||
|- | |||
| colspan="1" | '''Normal'''<br> | |||
| colspan="1" | '''Awakening'''<br> | |||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| 1229% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1229% | ||
| rowspan="8" | <br><br><br><br> 8s<br><br><br><br><br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1352% | ||
| rowspan="8" | <br><br><br><br> | | rowspan="8" style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br><br><br><br> 8s<br><br><br><br><br> | ||
| rowspan="8" style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br><br><br><br> 200MP<br><br><br><br><br> | |||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| 1475% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1475% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1622% | |||
|- | |- | ||
| 3 | | 3 | ||
| 1721% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1721% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1892% | |||
|- | |- | ||
| 4 | | 4 | ||
| 1967% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1967% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2163% | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| 2335% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2335% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2568% | |||
|- | |- | ||
| '''6''' | | '''6''' | ||
| ?% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ?% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ?% | |||
|- | |- | ||
| '''7''' | | '''7''' | ||
| ?% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ?% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ?% | |||
|- | |- | ||
| '''8''' | | '''8''' | ||
| ?% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ?% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ?% | |||
|} | |} | ||
<br/> | <br/> |