Rune Slayer/Skills-ID: Difference between revisions
no edit summary
AezoRikuze (talk | contribs) (Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Special Active === {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="backgro...") |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:ElSkill4i.png]] | | width="40" | [[File:ElSkill4i.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Splash Explosion/id| | | align="center" width="150" | [[Splash Explosion/id|Slash Explosion]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:ElSkill15.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Storm Blade/id|Storm Blade]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:SI_Lunablade_NEW.png]] | | width="40" | [[File:SI_Lunablade_NEW.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Luna Blade/id|Luna Blade]] | | align="center" width="150" | [[Luna Blade/id|Luna Blade]] | ||
|} | |} | ||
Line 23: | Line 23: | ||
{| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:Heat_Rune.png]] | | width="40" | [[File:Heat_Rune.png]] | ||
Line 31: | Line 28: | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:Freeze_Rune.png]] | | width="40" | [[File:Freeze_Rune.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Freeze Rune/id| | | align="center" width="150" | [[Freeze Rune/id|Wind Rune]] [[image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:Critical_Sword.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Critical Sword/id|Critical Sword]] | |||
|} | |} | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG]] | | width="40" | [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Intermediate Magic Training/id| | | align="center" width="150" | [[Intermediate Magic Training/id|Serangan Magic Menengah]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:Rune_Mastery.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Rune Mastery/id|Rune Mastery]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:ElSkill11i.png]] | | width="40" | [[File:ElSkill11i.png]] | ||
Line 47: | Line 50: | ||
| width="40" | [[File:ElPass11.png]] | | width="40" | [[File:ElPass11.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Strong Body/id|Iron Physique]] | | align="center" width="150" | [[Strong Body/id|Iron Physique]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:SI_Magicresistance.png]] | | width="40" | [[File:SI_Magicresistance.png]] |