Rokujou
Joined 16 March 2012
no edit summary
m (Reverted edits by FuckYouBitch (talk) to last revision by Rokujou) |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| [[File:Flag-us.png|10]] || [[File:GMNEW.png]] || [[File:ElsWeap4.png|54px]] || [[File:Spiral-Blast(Elesis).png]] || F_________ || 48 || Blacksmith | | [[File:Flag-us.png|10]] || [[File:GMNEW.png]] || [[File:ElsWeap4.png|54px]] || [[File:Spiral-Blast(Elesis).png]] || F_________ || 48 || Blacksmith | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|11]] || [[Image:GANEW.png]] || [[File: | | [[File:Flag-us.png|11]] || [[Image:GANEW.png]] || [[File:HQ_Shop_Lire_Elite_Weapon_30045.png|54px]] || [[File:Multiplestinger.png]] || U__________ || 49 || Alchemist | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|12]] || [[Image:LPNEW.png]] || [[File:HQ Shop ADD Elite Weapon 30296.png|54px]] || [[File:AddSkill12.png|54px]] || M________ || 52 || Treasure Hunter | | [[File:Flag-us.png|12]] || [[Image:LPNEW.png]] || [[File:HQ Shop ADD Elite Weapon 30296.png|54px]] || [[File:AddSkill12.png|54px]] || M________ || 52 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|13]] || [[Image:AddNEW.png]] || [[File:Dunno.png|54px]] || [[File:Dunno.png|54px]] || H____ || | | [[File:Flag-us.png|13]] || [[Image:AddNEW.png]] || [[File:Dunno.png|54px]] || [[File:Dunno.png|54px]] || H____ || 33 || ??? | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|14]] || [[Image:DKNEW.png]] || [[File:Dunno.png|54px]] || [[File:Dunno.png|54px]] || B___________ || 38 || ??? | |||
|} | |} | ||