Titles/Event/NA: Difference between revisions
event title for tomorrow's event
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (event title for tomorrow's event) |
||
Line 363: | Line 363: | ||
| ?? | | ?? | ||
| Critical Hit Rate +3%<br>Physical Attack +5%<br>Magical Attack +5%<br>Attack Speed +3%<br>Movement Speed +10%<br>Jump Speed +10% | | Critical Hit Rate +3%<br>Physical Attack +5%<br>Magical Attack +5%<br>Attack Speed +3%<br>Movement Speed +10%<br>Jump Speed +10% | ||
|- | |||
| align="center" | [[File:TITLE 11641.png]] | |||
| '''??''' | |||
| ?? | |||
| Critical Hit Rate +5%'''<font color=red> (Arena)</font>'''<br>Additional Damage +5%'''<font color=red> (Arena)</font>'''<br>Maximize +5%'''<font color=red> (Arena)</font>'''<br>Movement Speed +5%'''<font color=red> (Arena)</font>'''<br>Attack Speed +5%'''<font color=red> (Arena)</font>''' | |||
|} | |} |