El Search Party: Difference between revisions
→Members
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "== Official Description ==" to "== Description ==") |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Banthus]]''' || Member || style="background:#FDCE5E" | Defected | | '''[[Banthus]]''' || Member || style="background:#FDCE5E" | Defected | ||
|- | |||
| '''[[Camilla]]''' || Member || style="background:#C6EFCE" | Active | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |