Template:KD2: Difference between revisions
→Dark Magician
Line 142: | Line 142: | ||
| 15 | | 15 | ||
| '''LA''' | | '''LA''' | ||
|- align=center | |||
| align=left | New →→ZX'''X''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | XX→'''X''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | ZZZ'''Z''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Mana Intake]] | | align=left | [[Mana Intake]] | ||
| 0 | | 0 | ||
| '''LR''' | | '''LR''' | ||
|} | |} | ||
| | | |