Code: Electra/Skills-ID: Difference between revisions
no edit summary
(Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Special Active === {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" class="FCK__Sh...") |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Tri Vulcan.png]] | | width="40" | [[Image:Tri Vulcan.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Sweep Rolling - Tri Vulcan/id|Sweep Rolling - Tri Vulcan]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | | align="center" width="150" | [[Sweep Rolling - Tri Vulcan/id|Sweep Rolling - Tri-Vulcan]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:PhotonFlare.png]] | | width="40" | [[Image:PhotonFlare.png]] | ||
Line 35: | Line 35: | ||
| width="40" | [[Image:Mega Electronball.PNG]] | | width="40" | [[Image:Mega Electronball.PNG]] | ||
| width="150" align="center" | [[Mega Electronball/id|Mega Electron Ball]] | | width="150" align="center" | [[Mega Electronball/id|Mega Electron Ball]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" {{!}} [[Image:Energy Conversion.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mana Conversion/id|Mana Conversion]] | |||
|} | |} | ||