Mana Shield: Difference between revisions
→Skill Information
Line 42: | Line 42: | ||
| rowspan="1" | 60% | | rowspan="1" | 60% | ||
| rowspan="1" | 15% | | rowspan="1" | 15% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 | |||
| rowspan="1" | 60% | |||
| rowspan="1" | 16% | |||
|} | |} | ||