New Update!: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 75 || 8% | | align="left" | 6 || 75 || 8% | ||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 9% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 10% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 87 || 11% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |