Code: Q-Proto 00: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 204: | Line 204: | ||
| '''Mithril Angel Ring (Eve)''' | | '''Mithril Angel Ring (Eve)''' | ||
| Accessory (weapon) | | Accessory (weapon) | ||
| Cash Shop | |||
| slietly modified. | |||
|- | |||
| [[Image:HQ_Shop_Eve_Cash_AC_Eve__Bracelet.png]] | |||
| '''El Lord Bracelet (Eve)''' | |||
| Accessory (arm) | |||
| Cash Shop | | Cash Shop | ||
| slietly modified. | | slietly modified. |