Specter Power Release: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || 21.2% || 8.5 | | align="left" | 17 || 68 || 21.2% || 8.5 | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 71 || 21.9% || 9 | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 22.6% || 9.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77 || 23.3% || 10 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |