Iron Body: Difference between revisions
→Skill Information
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 50: | Line 50: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | <center>4 Seconds</center> | | rowspan="1" | <center>4 Seconds</center> | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | <center>4.5 Seconds</center> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| rowspan="1" | <center>5 Seconds</center> | |||
|} | |} | ||