Spell: Spiritual Eye/zh-hans: Difference between revisions
Spell: Spiritual Eye/zh-hans (view source)
Revision as of 03:26, 28 December 2014
, 28 December 2014→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (Created page with "__NOTOC__ {{DISPLAYTITLE:术法:灵眼}} {{Languages|Spiritual Eye}} {| cellpadding="5" style="border: 0px solid rgb(0, 0, 0); border-collapse: collapse;" |- | Image:AA 8....") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 21% | | align="left" | 8 || 73 || 21% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 22% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |