Skill Tree: Code: Nemesis: Difference between revisions
m
Text replacement - "Tesla Shock.png" to "EveSharedSkill1.png"
m (Text replacement - "link=Encouraging[_ ]Aura([^]]*)\]\]" to "link=Divine Aura$1]]") |
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "Tesla Shock.png" to "EveSharedSkill1.png") |
||
(19 intermediate revisions by 5 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 3-2|2nd | ||
|- | | Character=Eve | ||
| | | 35-2={{st|a|EveSharedSkill1.png|Tesla Shock: Short}} | ||
| | | 35-3={{st|b|Junk_Break.PNG|Junk Break}} | ||
| | | 35-4={{st|p|Enhanced Nasod Weapons.PNG|Enhance Nasod's Weapon}} | ||
| | | 40-2={{st|t|Spear_Burst.PNG|Spear Burst}} | ||
| | | 45-1={{st|s|Judgement.png|Assault Spear - Judgement}} | ||
| | | 45-3={{st|s|Iron Scraps.PNG|Iron Scraps|locked}} | ||
|- | | 50-2={{st|b|Atomic Blaster.PNG|Atomic Blaster}} | ||
| | | 55-2={{st|t|SI_Atomicshield.PNG|Atomic Shield}} | ||
| | | 60-4={{st|p|QOV.png|Queen of Vengeance}} | ||
| | | 60-5={{st|p|QOD.png|Queen of Destruction|locked}} | ||
| | | 65-2={{st|ha|LSucd.png|Lunatic Scud|locked}} | ||
| | | 70-2={{st|t|CNTrans1.png|Illusion Thorns}} | ||
| 70-4={{st|p|CNTrans4.png|Awakened Will: Code: Nemesis}} | |||
|- | | 80-2={{st|a|CNTrans2.png|Sin Scissors}} | ||
| | | 80-5={{st|p|TransShared.png|Awakened One|locked}} | ||
| | | 90-2={{st|s|CNTrans3.png|Extreme Cutter}} | ||
| | | 90-5={{st|p|CNTrans5.png|Cheat Code: Destruction|locked}} | ||
| | | 95-2={{st|b|CNTrans6.png|Critical Strike}} | ||
| | }} | ||
| | <noinclude>__NOTOC__ | ||
| | == Old Version == | ||
| | *[[Skill Tree: Code Nemesis ST3-4|Pre-04/14/2022]] | ||
| | *[[Skill Tree: Code Nemesis ST3-3|Pre-06/20/2019]] | ||
| | *[[Skill Tree: Code Nemesis ST3-2|Pre-11/03/2016]] | ||
| | *[[Skill Tree: Code Nemesis ST3-1|Pre-07/28/2016]] | ||
| | </noinclude> | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||