ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,975
edits
m (Text replacement - "link=Intermediate[_ ]Strength[_ ]Training([^]]*)\]\]" to "link=Intermediate Physical Offense Training$1]]") |
m (Text replacement - "\[\[File:(.*?)\|link=(.*?)\]\]" to "{{st|X|$1|$2}}") |
||
(10 intermediate revisions by 8 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill TreeDE|2nd | ||
|- | | Character=Elsword | ||
| 35-2={{st|X|PhantomSword2.png|Phantom Sword/de|Phantomschwert}} | |||
| | | 35-3={{st|X|HarshChaser.png|Harsh Chaser/de|Skorpionreißer}} | ||
| | | 35-4={{st|X|Harsh_Slayer.png|Brutal Slayer/de|Erbarmungsloser Schlächter}} | ||
| | | 45-2={{st|X|RageCutter2.png|Rage Cutter/de|Schneide des Zorns}} | ||
| | | 45-5={{st|X|MaelstromRage.png|Maelstrom Rage/de|title=Mahlstrom|locked}} | ||
| | | 50-2={{st|X|SacCounter.png|Compact Counter/de|Perdekte Konterattacke}} | ||
| 55-2={{st|X|SwordBlasting2.png|Sword Blasting/de|Schwertexplosion}} | |||
| | | 60-4={{st|X|Sharp_Blade.png|Sharp Sword/de|Scharfes Schwert}} | ||
| | | 60-5={{st|X|LightningStep2.png|Lightning Surge/de|title=Blitzschritt|locked}} | ||
| | | 65-2={{st|X|SRain.png|Blade Rain/de|title=Klingenregen|locked}} | ||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||