Anonymous user
Fatal Fury: Difference between revisions
→Skill Information
Line 50: | Line 50: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 399% Physical Damage | | rowspan="1" | 399% Physical Damage | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | 462% Physical Damage | |||
|} | |} | ||