Concentration Aura/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "\{\{ *Languages *\| *Concentration[_ ]Of[_ ]Energy *\}\}" to "{{Languages|Concentration Aura}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || 9% || 11% || 150% → 162.5% | | align="left" | 5 || 71 || 9% || 11% || 150% → 162.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 11% || 13% || 150% → 165% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79|| 12% || 15% || 150% → 167.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |