Time Control/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "\{\{ColorSel\|CharHeader\|([^}]*)\}\}" to "background-color: {{ColorSel|CharLight|$1}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| align=left | 10 || 76 || 5.5% || 55%(27.5%) || 57%(25.5%) | | align=left | 10 || 76 || 5.5% || 55%(27.5%) || 57%(25.5%) | ||
|- | |||
| align=left | 11 || 80 || 6% || rowspan="2" | 60%(30%) || 60%(30%) | |||
|- | |||
| align=left | 12 || 84 || 6.5% || 63%(31.5%) | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |