Advanced Metabolic Boost: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Tangjel Seon (talk | contribs) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 79 || 35% || 75% | | align="left" | 7 || 79 || 35% || 75% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 40% || 85% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |