Collapsing Temple of Fire: Difference between revisions
no edit summary
Diamond2043 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| DunMap={{tabs|name=-|tab1=All Difficulties |contents1=[[File:9-5map.png]]}} | | DunMap={{tabs|name=-|tab1=All Difficulties |contents1=[[File:9-5map.png]]}} | ||
| Mob=<span style="display:none">{{</span> | | Mob=<span style="display:none">{{</span> | ||
|[[File:Dunno.png|60px]] | |||
| '''???''' | |||
|- | |||
|[[File:Dunno.png|60px]] | |||
| '''???''' | |||
|- | |||
|[[File:Dunno.png|60px]] | |||
| '''???''' | |||
|- | |||
|[[File:Dunno.png|60px]] | |[[File:Dunno.png|60px]] | ||
| '''???''' | | '''???''' | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
| MiniBoss=<span style="display:none">{{</span> | | MiniBoss=<span style="display:none">{{</span> | ||
|[[File:Dunno.png|60px]] | |||
| '''???''' | |||
| | |||
- | |||
|- | |||
|[[File:Dunno.png|60px]] | |[[File:Dunno.png|60px]] | ||
| '''???''' | | '''???''' |