Chivalry System/pl: Difference between revisions
m
Text replacement - "BurstRising.png" to "BlazingHeartSkill9.png"
m (Text replacement - "[[Stoic - Strong" to "[[Iron Body - Strong") |
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "BurstRising.png" to "BlazingHeartSkill9.png") |
||
(20 intermediate revisions by 6 users not shown) | |||
Line 14: | Line 14: | ||
|name=aura chart | |name=aura chart | ||
|tab1=Wolny Rycerz | |tab1=Wolny Rycerz | ||
|contents1=[[ | |contents1=[[File:EllyBaseWots.png]] | ||
|tab2=Mistrz Szermierki/Wielki Mistrz | |tab2=Mistrz Szermierki/Wielki Mistrz | ||
|contents2=[[ | |contents2=[[File:GMWots.png]] | ||
|tab3=Rycerz Piroman/Płomienne Serce | |tab3=Rycerz Piroman/Płomienne Serce | ||
|contents3=[[ | |contents3=[[File:BHWots.png]] | ||
}} | }} | ||
<br> | <br> | ||
Line 28: | Line 28: | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
'''[[Elesis|Wolny Rycerz]]/<br>Podstawowa''' | '''[[Elesis|Wolny Rycerz]]/<br>Podstawowa''' | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | {| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:PB.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Power Burster]]<br>:<font color=red>Annihilation</font> <br> | | width="150" | [[Power Burster|Płomienna szarża]]<br>:<font color=red>Annihilation</font> <br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:DAS.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Dodge&Slash]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Dodge&Slash|Ofensywny Unik]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:WS.png]]<br> | |||
| width="150" | [[Wild Shock|Dziki Szok]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:RS.png]] | ||
| width="150" | [[ | | width="150" | [[Rushing Sword|Podrygujący Miecz]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:SAStab.png]] | ||
| width="150" | [[ | | width="150" | [[Sonic Assault - Stab|Napad - Ukłócie]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:SASting.png]] | ||
| width="150" | [[Sonic Assault - | | width="150" |[[Sonic Assault|Napad - Kolec]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:LeapC.png]] | ||
| width="150" |[[ | | width="150" | [[Leap|Skok]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ElesisMS.png]] | ||
| width="150" | [[ | | width="150" | [[Mega Slash (Elesis)|Mocne Cięcie]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:RPassive5.png]] | ||
| width="150" | [[ | | width="150" | [[Counter Chance|Szansa Odwetu]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ElesisUB.png]] | ||
| width="150" | [[ | | width="150" | [[Unlimited Blade (Elesis)|Stokrotne cięcie]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:MB.png]] | ||
| width="150" | [[Mega Buster|Ognista szarża]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | |||
| width="150" | [[Mega | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
'''[[Saber Knight/pl|Mistrz Szermierki]]/<br>[[Grand Master/pl|Wielki Mistrz]]''' | '''[[Saber Knight/pl|Mistrz Szermierki]]/<br>[[Grand Master/pl|Wielki Mistrz]]''' | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | {| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Cross-Slash.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Cross Slash]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Cross Slash]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Spiral-Blast(Elesis).png]]<br> | ||
| width="150" | [[Spiral Blast | | width="150" | [[Spiral Blast (Elesis)|Spiral Blast]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Kick(Elesis).png]]<br> | ||
| width="150" | [[Kick | | width="150" | [[Kick (Elesis)|Kick]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Heavy-Stunner.png]] | ||
| width="150" | [[Heavy Stunner]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Heavy Stunner]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Power-Break .png]] | ||
| width="150" | [[Power Break]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Power Break]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Extinction.png]] | ||
| width="150" |[[Saber - Extinction]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" |[[Saber - Extinction]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Judgement-Drive.png]] | ||
| width="150" | [[Sword of Judgement]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Sword of Judgement]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Victorious-Sword.png]] | ||
| width="150" | [[Sword of Victory]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Sword of Victory]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Provoke.png]] | ||
| width="150" | [[Provoke]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Provoke]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ELE7.png]] | ||
| width="150" | [[Sonic Blade | | width="150" | [[Sonic Blade (Elesis)|Sonic Blade]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ELE8.png]] | ||
| width="150" | [[Critical Dive]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Critical Dive]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ELE2.png]] | ||
| width="150" | [[Drastic Charge]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Drastic Charge]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ELE3.png]] | ||
| width="150" | [[Snap Crasher]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Snap Crasher]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ELE11.png]] | ||
| width="150" | [[Juggernaut Buster]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Juggernaut Buster]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ELE12.png]] | ||
| width="150" | [[War Prelude]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[War Prelude]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|} | |} | ||
Line 116: | Line 116: | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
'''[[Pyro Knight/pl|Rycerz Piroman]]/<br>[[Blazing Heart/pl|Płomienne Serce]]''' | '''[[Pyro Knight/pl|Rycerz Piroman]]/<br>[[Blazing Heart/pl|Płomienne Serce]]''' | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | {| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Seru.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Sword Eruption]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Sword Eruption]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BlazingHeartSkill2.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Explosive Fist | | width="150" | [[Explosive Fist (Elesis)|Explosive Fist]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Kick(Elesis).png]]<br> | ||
| width="150" | [[Kick | | width="150" | [[Kick (Elesis)|Kick]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BlazingHeartSkill9.png]] | ||
| width="150" | [[Burst | | width="150" | [[Rising Burst]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BurstWave.png]] | ||
| width="150" | [[Burst Wave]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Burst Wave]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:PyroKnightSkill2.png]] | ||
| width="150" |[[Sword Fire | | width="150" |[[Sword Fire (Elesis)|Sword Fire]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:PyroKnightSkill6.png]] | ||
| width="150" | [[ | | width="150" | [[Infernal Blade]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BlazingHeartSkill1.png]] | ||
| width="150" | [[Eternal Fire]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Eternal Fire]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:PyroKnightSkill1.png]] | ||
| width="150" | [[Red Lotus Sword]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Red Lotus Sword]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:PyroKnightSkill3.png]] | ||
| width="150" | [[Scaldic Sword]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Scaldic Sword]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BlazingHeartSkill8.png]] | ||
| width="150" | [[Fire Wall]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Fire Wall]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:ELE5.png]] | ||
| width="150" | [[Fireplay]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Fireplay]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BlazingHeartSkill6.png]] | ||
| width="150" | [[Flame Rose]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | | width="150" | [[Flame Rose]]<br>:<font color=blue>Gale</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BlazingHeartSkill5.png]] | ||
| width="150" | [[Blazing Wing]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Blazing Wing]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:BlazingHeartSkill4.png]] | ||
| width="150" | [[Blazing Dance]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | | width="150" | [[Blazing Dance]]<br>:<font color=red>Annihilation</font><br> | ||
|} | |} | ||
Line 169: | Line 169: | ||
===Rycerz Wichury=== | ===Rycerz Wichury=== | ||
Kiedy pasek jest kompletnie niebieski (używając ruchów typu Zagłady), "Aura Wichury" zostanie wyzwolona w postaci lazurowej aury. | Kiedy pasek jest kompletnie niebieski (używając ruchów typu Zagłady), "Aura Wichury" zostanie wyzwolona w postaci lazurowej aury. | ||
[[ | [[File:Aura_of_Gale_Bar_Preview.PNG]] [[File:Gale Stance.png |thumb|Bezczynna postawa Elesis jako '''Rycerz Wichury''']] | ||
Podczas tej formy otrzymasz następujące korzyści: | Podczas tej formy otrzymasz następujące korzyści: | ||
Line 184: | Line 184: | ||
Gdy pasek jest całkiem czerwony (przez użycie ataków typu Wichury), "Dusza Zagłady" zostanie wyzwolona w postaci szkarłatnej aury. | Gdy pasek jest całkiem czerwony (przez użycie ataków typu Wichury), "Dusza Zagłady" zostanie wyzwolona w postaci szkarłatnej aury. | ||
[[ | [[File:Spirit_of_Anhillation_Bar_Preview.PNG]] [[File:Annihilation Stance.png|thumb|Bezczynna postawa Elesis podczas'''Duszy Zagłady''']] | ||
* Ataki, umiejętności aktywne i umiejętności specjalne będą zadawać w 100% obrażenia krytyczne i będą ignorować pozycje obronne takie jak [[Iron Paladin]]'s [[Guard]] i zdolność do obrony przeciwników z PvE. Powaleni przeciwnicy również otrzymają pełne obrażenia. Dodatkowo obrażenia zostają powiększone 1.5x jeszcze przed naliczeniem ciosu krytycznego. (Obrażenia wzrastają w sumie 2.25x w porównaniu do podstawowych nie krytycznych ciosów.) | * Ataki, umiejętności aktywne i umiejętności specjalne będą zadawać w 100% obrażenia krytyczne i będą ignorować pozycje obronne takie jak [[Iron Paladin]]'s [[Guard]] i zdolność do obrony przeciwników z PvE. Powaleni przeciwnicy również otrzymają pełne obrażenia. Dodatkowo obrażenia zostają powiększone 1.5x jeszcze przed naliczeniem ciosu krytycznego. (Obrażenia wzrastają w sumie 2.25x w porównaniu do podstawowych nie krytycznych ciosów.) |