Dive Kick Bombing: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Kick (Physical) !! Kick (Physical) !! Cyclone (Magical) !! Kick !! Kick !! Cyclone | ! Kick (Physical) !! Kick (Physical) !! Cyclone (Magical) !! Kick !! Kick !! Cyclone | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 215% || 274% || 99% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 215% || 274% || 99% || rowspan="17" | 16 || rowspan="17" | 16 || rowspan="17" | 6 || rowspan="17" | 250 MP || rowspan="17" | 21 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 222% || 283% || 102% | | align="left" | 2 || 222% || 283% || 102% | ||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 299% || 381% || 138% | | align="left" | 13 || 71 || 299% || 381% || 138% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 306% || 390% || 141% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 313% || 399% || 144% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 320% || 408% || 147% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 327% || 416% || 150% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |