Sander: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|[[ File:7-1.png ]] | |[[ File:7-1.png ]] | ||
|[[8-1|'''Barren Sander''']] | |[[8-1|'''Barren Sander''']] | ||
|[[ File:7- | |[[ File:7-5.png ]] | ||
|[[8- | |[[8-5|'''Sandtilus''']] | ||
|- | |- | ||
|[[ File:7-2.png ]] | |[[ File:7-2.png ]] | ||
|[[8-2|'''Garpai Rock''']] | |[[8-2|'''Garpai Rock''']] | ||
|[[ File:7- | |[[ File:7-6.png ]] | ||
|[[8- | |[[8-6|'''Heart of Behemoth''']] | ||
|- | |- | ||
|[[ File:7-3.png ]] | |[[ File:7-3.png ]] | ||
|[[8-3|'''Trock's Lair''']] | |[[8-3|'''Trock's Lair''']] | ||
|[[ File:7- | | | ||
|[[8- | |[[8-X|'''3/12/15''']] | ||
|- | |||
|[[ File:7-4.png ]] | |||
|[[8-4|'''Caluso Tribal Village''']] | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |