Oblivion: Difference between revisions
→Skill Information
m (Text replacement - "== Skill Note ==" to "== Skill Note ==") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
! Range !! Duration | ! Range !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 4101% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 4101% || rowspan=17 | 800 || rowspan=17 | 2 seconds || 1025% (513%) || rowspan=17 | 0 MP || rowspan=17 | 0 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 4234% || 1059% (529%) | | align="left" | 2 || 4234% || 1059% (529%) | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| align="left" | 14 || 74 || 5834% || 1458% (729%) | | align="left" | 14 || 74 || 5834% || 1458% (729%) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 77 || % || % (%) | | align="left" | 15 || 77 || 5967% || 1492% (746%) | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 6100% || 1525% (763%) | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 6234% || 1558% (779%) | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |