Ice Burners/zh-hans: Difference between revisions
→相关道具
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→相关道具) |
||
Line 635: | Line 635: | ||
| 使用[[Nasod Battle Suit/zh-hans|纳斯德战场套装]]([[Lu/Ciel/zh-hans|露 / 希尔]])挫冰机 | | 使用[[Nasod Battle Suit/zh-hans|纳斯德战场套装]]([[Lu/Ciel/zh-hans|露 / 希尔]])挫冰机 | ||
| 制作[[Nasod Battle Suit/zh-hans|纳斯德战场套装]]([[Lu/Ciel/zh-hans|露 / 希尔]])冰装,可兑换魔力水晶。 | | 制作[[Nasod Battle Suit/zh-hans|纳斯德战场套装]]([[Lu/Ciel/zh-hans|露 / 希尔]])冰装,可兑换魔力水晶。 | ||
|- | |||
| [[File:HQ Shop Item 92428.png]] | |||
| 大天使水晶 | |||
| 使用[[Arch Angel/zh-hans|弧光天使]]巨大挫冰机 | |||
| 制作[[Arch Angel/zh-hans|弧光天使]]冰装,可兑换魔力水晶。 | |||
|- | |||
| [[File:HQ Shop Item 92429.png]] | |||
| 大恶魔水晶 | |||
| 使用[[Arch Devil/zh-hans|弧光恶魔]]巨大挫冰机 | |||
| 制作[[Arch Devil/zh-hans|弧光恶魔]]冰装,可兑换魔力水晶。 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |