Intense Showtime: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! Skill Level !! Level Required !! MP Usage Reduction !! Cooldown Reduction | ! Skill Level !! Level Required !! MP Usage Reduction !! Cooldown Reduction | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 60 || -2.5% || -10% | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 60 || -2.5% || -10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || -3.7% || -15% | | align="left" | 2 || -3.7% || -15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || -5.0% || -20% | | align="left" | 3 || 63 || -5.0% || -20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || -6.2% || -25% | | align="left" | 4 || 67 || -6.2% || -25% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || -7.5% || -30% | | align="left" | 5 || 71 || -7.5% || -30% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || -8.7% || -35% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || -10% || -40% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || -11.2% || -45% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |