Rune Mastery: Difference between revisions
→Skill Information
Frenzyfriend (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Size !! Duration/Range of Shooting | ! Size !! Duration/Range of Shooting | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 1.3% || 10% || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1% || 8% || | | align="left" | 2 || 1.7% || 13.8% || 6.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || | | align="left" | 3 || 53 || 2.2% || 17.5% || 8.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || 2% || | | align="left" | 4 || 57 || 2.7% || 21.3% || 10.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || | | align="left" | 5 || 61 || 3.1% || 25% || 12.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || 3% || | | align="left" | 6 || 65 || 3.6% || 28.8% || 14.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || | | align="left" | 7 || 69 || 4.1% || 32.5% || 16.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 4% || | | align="left" | 8 || 73 || 4.5% || 36.3% || % | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 5% || 40% || 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 5.5% || 43.8% || 21.9% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |