Giga Drive - Seismic Tremor: Difference between revisions
→Skill Information
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! 1° Hit !! 2°-7° Hit !! Last Hit | ! 1° Hit !! 2°-7° Hit !! Last Hit | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 921% || 394% || 136% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 921% || 394% || 136% || rowspan="10" | 200 MP || rowspan="10" | 16 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 990% || 424% || | | align="left" | 2 || 990% || 424% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 1059% || 453% || | | align="left" | 3 || 58 || 1059% || 453% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 1128% || 483% || | | align="left" | 4 || 62 || 1128% || 483% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 1197% || 512% || | | align="left" | 5 || 66 || 1197% || 512% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 1266% || 542% || | | align="left" | 6 || 70 || 1266% || 542% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 1335% || 571% || | | align="left" | 7 || 74 || 1335% || 571% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 78 || 1405% || 601% || | | align="left" | 8 || 78 || 1405% || 601% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 82 || 1474% || 630% || - | | align="left" | 9 || 82 || 1474% || 630% || % | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 1543% || 660% || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |