RaptorLangley
Joined 15 December 2014
→Personajes - Characters
Line 51: | Line 51: | ||
| [[File:EMNEW.png]] || ¿? || 0 | | [[File:EMNEW.png]] || ¿? || 0 | ||
| [[File:PKNEW.png]] || TrolElesis || 20 | | [[File:PKNEW.png]] || TrolElesis || 20 | ||
| [[File:DWNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
|} | |||
=== NA Server [[File:Flag-us.png|20px]] === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Raven}}" class="textfloat" | |||
! Character !! Nickname !! Level !! Character !! Nickname !! Level !! Character !! Nickname !! Level | |||
|- | |||
| [[File:BMNEW.png]] || '''NecroMacroVG''' || 57 | |||
| [[File:CNNEW.png]] || EveTrol || 51 | |||
| [[File:ISNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:SDNEW.png]] || Araskill || 60 | |||
| [[File:MMNEW.png]] || AddTrol || 56 | |||
| [[File:RSNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:DCNEW.png]] || ShunHyong || 57 | |||
| [[File:CMNEW.png]] || TrolEve || 56 | |||
| [[File:RFNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:GMNEW.png]] || ElizaBaum || 52 | |||
| [[File:DENEW.png]] || TrolAdd || 45 | |||
| [[File:VCNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:LPNEW.png]] || AddYggdrasil || 57 | |||
| [[File:AANEW.png]] || AraTrol || 56 | |||
| [[File:IPNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:CBSNEW.png]] || Nevelion || 56 | |||
| [[File:CAvNEW.png]] || ElesisTrol || 57 | |||
| [[File:TTNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:LKNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
| [[File:RGNEW.png]] || AbaddonVG || 43 | |||
| [[File:GANEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:WSNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
| [[File:LDNEW.png]] || TrolAra || 25 | |||
| [[File:NWNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:EMNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
| [[File:PKNEW.png]] || TrolElesis || 25 | |||
| [[File:DWNEW.png]] || ¿? || 0 | | [[File:DWNEW.png]] || ¿? || 0 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |