Remodel Rifle/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || colspan="2" | +22% || 150% → 158% | | align="left" | 14 || 69 || colspan="2" | +22% || 150% → 158% | ||
|- | |||
| align="left" | 15 || 72 || colspan="2" | +23% || 150% → 159% | |||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 75 || colspan="2" | +24% || 150% → 159% | | align="left" | 16 || 75 || colspan="2" | +24% || 150% → 159% |