Currency: Difference between revisions
→Global Cash Table
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
| North America || K-Ching || US $1 = 100 K-Ching | | North America || K-Ching || US $1 = 100 K-Ching | ||
|- | |||
| Latin America || Ax Cash / K-Ching || ?? | |||
|- | |- | ||
| Europe || El Coins / Elflouzes (FR) || 1€ = 100 El Coins* | | Europe || El Coins / Elflouzes (FR) || 1€ = 100 El Coins* |