Fitness: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| align="left" | 2 || 31 || || || | | align="left" | 2 || 31 || || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 39 || 6% || +6% || -20% | | align="left" | 3 || 39 || rowspan=2 | 6% || +6% || -20% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 83 || +8% || -25% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |