Category:Second Job Active Skills: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| width="40" | [[Image:Reflect_Kick.png]] | | width="40" | [[Image:Reflect_Kick.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Reflective Kick]] | | width="150" align="center" | [[Reflective Kick]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:WSTrans2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Max Pain]] | |||
|- | |- | ||
| colspan=2 |<center>'''[[Grand Archer]]'''</center> | | colspan=2 |<center>'''[[Grand Archer]]'''</center> | ||
Line 100: | Line 103: | ||
| width="40" | [[Image:Entangle.png]] | | width="40" | [[Image:Entangle.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Invisible Trap]] | | width="150" align="center" | [[Invisible Trap]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:GATrans2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Pinpoint Sniping]] | |||
|- | |- | ||
| colspan=2 |<center>'''[[Night Watcher]]'''</center> | | colspan=2 |<center>'''[[Night Watcher]]'''</center> | ||
Line 108: | Line 114: | ||
| width="40" | [[Image:Wrath_seed.png]] | | width="40" | [[Image:Wrath_seed.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Seed of Wrath]] | | width="150" align="center" | [[Seed of Wrath]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:NWTrans2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Butterfly]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 121: | Line 130: | ||
| width="40" | [[File:STactive2.png]] | | width="40" | [[File:STactive2.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Cut Tendon]] | | width="150" align="center" | [[Cut Tendon]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:BMTrans2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Stabbing Wound]] | |||
|- | |- | ||
| colspan=2 |<center>'''[[Reckless Fist]]'''</center> | | colspan=2 |<center>'''[[Reckless Fist]]'''</center> | ||
Line 129: | Line 141: | ||
| width="40" | [[File:EnchantHand.png]] | | width="40" | [[File:EnchantHand.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Enchant Hand]] | | width="150" align="center" | [[Enchant Hand]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:RFTrans2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Spread]] | |||
|- | |- | ||
| colspan=2 |<center>'''[[Veteran Commander]]'''</center> | | colspan=2 |<center>'''[[Veteran Commander]]'''</center> | ||
Line 137: | Line 152: | ||
| width="40" | [[File:RFactive1.png]] | | width="40" | [[File:RFactive1.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Ground Impact]] | | width="150" align="center" | [[Ground Impact]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:VCTrans2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Lotus Flame-in]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- |