Fox's Laugh: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align=left | 3 || 72 || 30% | | align=left | 3 || 72 || 30% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |