Mind Circle: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || 15 MP || 15 DP | | align="left" | 3 || 68 || 15 MP || 15 DP | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 18 MP || 18 DP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |