Eun's Power: Difference between revisions
→List of Energy Conversion
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
| [[File:SDTrans3.png|link=Tiger Stance - Fierce Spear Dance]] || -2 || +4 | | [[File:SDTrans3.png|link=Tiger Stance - Fierce Spear Dance]] || -2 || +4 | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|link=Spiritual Dragon]] || -10 || 0 | |||
|} | |} | ||
| width="25%" valign="top" | | | width="25%" valign="top" | | ||
Line 175: | Line 177: | ||
|- | |- | ||
| [[File:YRTrans3.png|link=Vortex Energy]] || -1 || +3 | | [[File:YRTrans3.png|link=Vortex Energy]] || -1 || +3 | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|link=Rakshasa Inferno]] || -10 || 0 | |||
|} | |} | ||
| width="25%" valign="top" | | | width="25%" valign="top" | |