Template:AllveteranArto: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| <center>[[File:IPTransNEW.png]]</center> || <center><span style="color:#00FFFF">Guardnest</span></center>|| <center>Lv.99<span style="color:#00FFFF">(55) </span></center>|| <center>Player Versus Enemy </center> || <center>'''[https://www.facebook.com/erwin.suwardi?hc_location=ufi Erwin Kun]'''</center> | | <center>[[File:IPTransNEW.png]]</center> || <center><span style="color:#00FFFF">Guardnest</span></center>|| <center>Lv.99<span style="color:#00FFFF">(55) </span></center>|| <center>Player Versus Enemy </center> || <center>'''[https://www.facebook.com/erwin.suwardi?hc_location=ufi Erwin Kun]'''</center> | ||
|- | |||
| <center>[[File:GATransNEW.png]]</center> || <center><span style="color:#00FFFF">Sacche</span></center>|| <center>Lv.99<span style="color:#00FFFF">(100) </span></center>|| <center>Player Versus Enemy </center> || <center>'''[https://www.facebook.com/Diandra43 Alleta De Belove]'''</center> | |||
{{!}}} | {{!}}} |