Windy491
Joined 24 May 2017
→Personnages
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="12"| [[Image:French_Flag.png]] France || | | rowspan="12"| [[Image:French_Flag.png]] France || | ||
|- | |||
|| [[Image:SDNEW.png]] || WindyGhost || 62 | |||
|- | |||
|| [[File:GANEW.png]] || CelestArrow || 57 | |||
|- | |||
|| [[File:CrRNEW.png]] || GunsStorm || 53 | |||
|- | |||
|| [[File:EENEW.png]] || EmotionStorm || 49 |