Aronn
Joined 21 July 2017
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:RSTransNEW.png|link=Rune_Slayer/Transcendence]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:RSTransNEW.png|link=Rune_Slayer/Transcendence]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| ''' | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| '''AronnRS'''<br> | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [99] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [99] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron_Body]][[File:LKTrans1.png|link=Sonic_Blade:_Crescent]][[File:Impact_Smash.png|link=Impact_Smash]][[File:ElSkill3.png|link=Armageddon_Blade]][[File:LKTrans3.png|link=Imperial_Crusher]][[File:GaintSlash.png|link=Gigantic_Slash]]<br>[[File:Rolling.png|link=Rolling]][[File:ElSkill3i.png|link=Rolling_Smash]][[File:Mortal_Blow.png|link=Mortal_Blow]][[File:ElSkill12.png|link=Kick]][[File:ElSkill7i.png|link=Sonic_Blade]][[File:dunno.png|link=]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron_Body]][[File:LKTrans1.png|link=Sonic_Blade:_Crescent]][[File:Impact_Smash.png|link=Impact_Smash]][[File:ElSkill3.png|link=Armageddon_Blade]][[File:LKTrans3.png|link=Imperial_Crusher]][[File:GaintSlash.png|link=Gigantic_Slash]]<br>[[File:Rolling.png|link=Rolling]][[File:ElSkill3i.png|link=Rolling_Smash]][[File:Mortal_Blow.png|link=Mortal_Blow]][[File:ElSkill12.png|link=Kick]][[File:ElSkill7i.png|link=Sonic_Blade]][[File:dunno.png|link=]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File: Bresil Flag.png|20px]] Solace | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File: Bresil Flag.png|20px]] Solace | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:4D Sword.png]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:4D Sword.png]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:ISTransNEW.png|link=Infinity_Sword/Transcendence]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| '''AronnIS'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [85] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron_Body]][[File:LKTrans1.png|link=Sonic_Blade:_Crescent]][[File:Impact_Smash.png|link=Impact_Smash]][[File:ElSkill3.png|link=Armageddon_Blade]][[File:LKTrans3.png|link=Imperial_Crusher]][[File:GaintSlash.png|link=Gigantic_Slash]]<br>[[File:Rolling.png|link=Rolling]][[File:ElSkill3i.png|link=Rolling_Smash]][[File:Mortal_Blow.png|link=Mortal_Blow]][[File:ElSkill12.png|link=Kick]][[File:ElSkill7i.png|link=Sonic_Blade]][[File:dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File: Bresil Flag.png|20px]] Solace | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};"| [[File:4D Sword.png]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:WSTransNEW.png|link=Wind_Sneaker/Transcendence]] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| '''AronnWS'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron_Body]][[File:LKTrans1.png|link=Sonic_Blade:_Crescent]][[File:Impact_Smash.png|link=Impact_Smash]][[File:ElSkill3.png|link=Armageddon_Blade]][[File:LKTrans3.png|link=Imperial_Crusher]][[File:GaintSlash.png|link=Gigantic_Slash]]<br>[[File:Rolling.png|link=Rolling]][[File:ElSkill3i.png|link=Rolling_Smash]][[File:Mortal_Blow.png|link=Mortal_Blow]][[File:ElSkill12.png|link=Kick]][[File:ElSkill7i.png|link=Sonic_Blade]][[File:dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File: Bresil Flag.png|20px]] Solace | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:4D Bow.png]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:GATransNEW.png|link=Grand_Archer/Transcendence]] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| '''AronnGA'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [95] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron_Body]][[File:LKTrans1.png|link=Sonic_Blade:_Crescent]][[File:Impact_Smash.png|link=Impact_Smash]][[File:ElSkill3.png|link=Armageddon_Blade]][[File:LKTrans3.png|link=Imperial_Crusher]][[File:GaintSlash.png|link=Gigantic_Slash]]<br>[[File:Rolling.png|link=Rolling]][[File:ElSkill3i.png|link=Rolling_Smash]][[File:Mortal_Blow.png|link=Mortal_Blow]][[File:ElSkill12.png|link=Kick]][[File:ElSkill7i.png|link=Sonic_Blade]][[File:dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File: Bresil Flag.png|20px]] Solace | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:4D Bow.png]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:NWTransNEW.png|link=Nigth_Watcher/Transcendence]] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| '''AronnNW'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [75] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron_Body]][[File:LKTrans1.png|link=Sonic_Blade:_Crescent]][[File:Impact_Smash.png|link=Impact_Smash]][[File:ElSkill3.png|link=Armageddon_Blade]][[File:LKTrans3.png|link=Imperial_Crusher]][[File:GaintSlash.png|link=Gigantic_Slash]]<br>[[File:Rolling.png|link=Rolling]][[File:ElSkill3i.png|link=Rolling_Smash]][[File:Mortal_Blow.png|link=Mortal_Blow]][[File:ElSkill12.png|link=Kick]][[File:ElSkill7i.png|link=Sonic_Blade]][[File:dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color:{{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File: Bresil Flag.png|20px]] Solace | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:4D Bow.png]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:VPTransNEW.png|link=Void_Princess/Transcendence]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| '''AronnVP'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron_Body]][[File:LKTrans1.png|link=Sonic_Blade:_Crescent]][[File:Impact_Smash.png|link=Impact_Smash]][[File:ElSkill3.png|link=Armageddon_Blade]][[File:LKTrans3.png|link=Imperial_Crusher]][[File:GaintSlash.png|link=Gigantic_Slash]]<br>[[File:Rolling.png|link=Rolling]][[File:ElSkill3i.png|link=Rolling_Smash]][[File:Mortal_Blow.png|link=Mortal_Blow]][[File:ElSkill12.png|link=Kick]][[File:ElSkill7i.png|link=Sonic_Blade]][[File:dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File: Bresil Flag.png|20px]] Solace | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:4D Staff.png]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};"| [[File:BMTransNEW.png|link=Blade Master]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};"| '''TopazBM'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};"| [[File:CSZE.png|link=Extreme Heavenly Love]][[File:RavenNew2.png|link=Shockwave - Cutter]][[File:STSactive3.png|link=Shockwave - Divider]][[File:STSactive4.png|link=Bloody Accel]][[File:BMTrans3.png|link=Shoot Up Genocide]][[File:ExS.png|link=Extreme Blade]]<br>[[File:STactive1.png|link=Shadow Step]][[File:BMTrans2.png|link=Stabbing Wound]][[File:Giga Drive.PNG|link=Giga Drive - Limiter]][[File:RArmorBreak.png|link=Armor Crash]][[File:RSActive3.png|link=Power Assault]][[File:dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};"| [[File:Flag-kr.png]] Solace | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};"| [[File:4D Blade.png]] | |||
|- | |- |