Magic Accelerator: Difference between revisions
→Prerequisites
No edit summary |
|||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Raven]]<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Raven]]<br> | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV?<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20SP<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Chung]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV?<br> | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV?<br> | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20SP<br> | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20SP<br> |