Quicksilver Strike: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Nasod Armor Combo}} | | {{SkillText|Nasod Armor Combo}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|QuicksilverStrike}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |