Elsword: El Lady: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 54: | Line 54: | ||
| [[Helputt]] || ''Uncredited'' | | [[Helputt]] || ''Uncredited'' | ||
|- | |- | ||
| [[Sasha]] || | | [[Sasha]] || 윤여진 (Yoon Yuh Jin) | ||
|- | |- | ||
| [[Ignia]] || 김채하 | | [[Ignia]] || 김채하 | ||
Line 62: | Line 62: | ||
| [[Sebastian]] || ''Uncredited'' | | [[Sebastian]] || ''Uncredited'' | ||
|- | |- | ||
| [[Gloria]] || | | [[Gloria]] || 정유미 (Jeong Yu Mi) | ||
|- | |- | ||
| [[Darkmoon]] || | | [[Darkmoon]] || 양정화 (Yang Jeong Hwa) | ||
|- | |||
| [[Artea]] || 정미숙 (Jeong Mi Sok) | |||
|- | |||
| [[Anduran]] || 우정신 (Woo Jeong Shin) | |||
|- | |||
| [[Hernia|El Lady]] || 정혜원 (Jung Hye-won) | |||
|- style="text-align: center" | |- style="text-align: center" | ||
! colspan=2 | Antagonists | ! colspan=2 | Antagonists | ||
Line 79: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| [[Jin & In|Jin]] || 김현지 (Kim Hyeonji) | | [[Jin & In|Jin]] || 김현지 (Kim Hyeonji) | ||
|- | |||
| [[Solace]] || 장민혁 (Jang Min-Hyeok) | |||
|} | |} | ||